Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Sugestii pentru server

• Please log in to reply
829 replies to this topic

FreakyyXx

FreakyyXx

Newbie

• 1 posts

Sugestie Server :

Sa se faca SafeZone la CNN ca sa nu mai iti traga lumea de pe cladiri in masina sa o explodeze...

TheNexus123

TheNexus123

Newbie

• 1 posts

Sugestie:La fiecare job sa fie ,,securizata'' masina in sensul in care cei care fac dm sa nu poata sa-ti distruga masina sau sa-ti sparga rotile!

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Cred ca vorbesc in numele a mai multor persoane ca e enervant acest lucru sa mergi cu rotile sparte la job-uri (de ex la gunoieri unde masina e inceata ca dracu' si se gaseste unu sa-ti mai si sparga rotile)

Alte detalii: Le-ar putea scrie un mesaj de genu ''Vehiculul in care incerci sa tragi este unul de job!'' sau altceva asemanator.

Faraonu

Faraonu

Advanced Member

• 70 posts

Sugestie:  Sa se adauge progresul loialitatii la pet intr-o bara sub cea de la level pe care sa o poti activa / dezactiva din comanda /hud.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:  Nu mai esti nevoit sa dai /pet ca sa vezi cat mai ai pana faci level la pet. 

Alte detalii: -

bpvl6nw.gif

Frate, vin să fac scandal

Știi cu flow-ul de golan,
Mă scuzați domn` ofițer,
Nu vorbesc făr` avocat!
Pe loc repaos, stai culcat aici nu intrați fără mandat, no

Sunt golan pe viață, îmi iubesc familia,
O iubesc pe mama, îmi iubesc toți frații,
Ai grijă cum o arzi, că te tai pe față!
Ești o târfă zdreanță, ești o curvă proastă,
Nu vorbești în euro scuza-mă, pardon, hai marș acasa!

Hartley

Hartley

Newbie

• 8 posts

Sugestie: Sa se faca la fiecare job cum e la pns, sa poti trece cu masina prin alta masina.

Alte precizari: -

Florin7k7

Florin7k7

Member

• 10 posts
Atunci cand mori sa te spawneze ca pe gta 5, adica la 50-100 metrii de locul unde ai murit.

kPn0DF.gif

giphy-1.gif

Rigsby

Rigsby

Advanced Member

• 45 posts

-Sugestie: Timpul din joc sa se puna si daca stai pe loc... Poate scrii, poate astepti pe cineva, taxi/medic... Nu poti mereu sa te misti. Dupa 5min in care nu te-ai miscat, sa nu se mai puna timpu jucat, iar dupa 10min kick cum e acum. 

-De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pai zic ca e mai bine, faci greu peste 30 de min timp jucat, iar tu stai toata ora... Nu-i prea corect.

-Alte detalii: Atat. Sper sa se ia in considerare, macar 5 min sa poti sta pe loc, si sa se puna timpu jucat. 

wGJZH8d.png

RED

RED

Advanced Member

• 31 posts
  • Nick SA:MP
    RED

Sugestie: Conturile cu lvl mai mic de 10 sa pot fi sterse doar daca au peste 9 luni de inactivitate.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Poate un cont cu 1 an de inactivitate are numele ion.. si eu vreau sa-mi pun numele ala, fac un ticket si precizez in el `contul x are peste 9 luni de inactivitate, poate fi sters?`

Alte detalii: - 

Edited by RED, 15 October 2017 - 07:29 PM.

.Zed.

.Zed.

Newbie

• 3 posts

Sugestie: Sa fie adaugat al doilea server nephrite, acela numindu-se-> diamond.nephrite.ro, eu zic ca ar fii foarte fain.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Deoarece multi playeri se enerveaza cand serverul este 1000/1000, eu am stat o ora jumatate la conectare.

Alte detalii: Serverul sa aiba mici schimbari fata de primul server.

InteRX

InteRX

Member

• 15 posts

Sugestie:O comanda in care sa nu se mai i-a bonusul

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Pentru ca altii nu vor sa i-a bonusul si sa se joace

Alte detalii:bft

XS10CY2.gif

mgm9bC7.gif

popa

popa

Newbie

• 5 posts

intra pe forumul  www.darkcs.ro si pe sv  samp.darkcs.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users