Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Sugestii pentru server

• Please log in to reply
349 replies to this topic

KroweN.

KroweN.

Sugestie: Marirea locurilor in factiuni. De exemplu, la mafii, de la 25 la 30, iar la departamente de la 40 la 50-60.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Deoarece server-ul este constant 1000/1000, probleme la raport nu ar fii. Si ar ajuta mai multi playeri sa faca parte din factiuni.

Alte detalii: Astept un +1 de la cei ce sunt de acord.

Trafficantul

Trafficantul

sugestie: sa se puna casca in cap automat la jobul "pizza boy" de fiecare data cand urci pe scuter

de ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie: de fiecare data cand cobori de pe scuter dispare casca, si ar fi mai ok sa se puna singura

Unlown

Unlown

Sugestie: Cand o sa adaugati are de battlegrounds aici sa fie locatia acesteia: http://postimg.org/image/8yobjlqvh/ (ma refer la business)

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Cu nimic dar este chiar o zona potrivita, alta nu cred ca este plus ca se populeaza lv-ul.

Alte detalii: Fortza ruby

Edited by Unlown, Yesterday, 06:08 PM.

1roki8.gif    

RcmpQ8O.jpg

Ersin7

Ersin7

Sugestie: Sa fie adaugate mai multe skin-uri pentru cei civili/pd off duty.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pai ne-ar face jocul mai frumos, este mai placut cand ai un skin care iti place si ar fi mai multi jucatori, bine, si acum sunt multi.

Alte detalii: Sper sa fie adaugat, sau macar incercat.

Ex. de skin-uri: 290, 119, 149, 167, 204/203

ivanro

ivanro

Sugestie: Pentru ca am obseervat ca multi dar multi player joaca la jobul miner , m-am gandit sa ca at fi buna o schimbare. Din cate am vazut sunt 4 felul de "minereuri" ex ( rubin , Smarald , minereu vechi si minereu negru) pentru fiecare minereu cules din categoriile astea sa fie gen o misiune la 50/50 minereuri smarald sa iti ofere o suma de 20k la 100/100 40k si tot asa si cu restul minereurilor.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: E ceva unic nu am mai vazut asa

Alte detalii: http://imgur.com/a/5cXuy vam dat si nume pentru pietre :)) daca chiar va suna interesanta propunerea 

Gabel

Gabel

Sugestie: Sa se adauge o frecventa pe care sa o poata folosi doar camionagiii la datorie, gen sa fie o comanda cum ar fi /tc (truck chat) si sa aiba aspectul unei frecvente normale, cred ca ar adauga un plus serverului si ar fi mult mai realistic.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Deoarece ar aduce mai mult realism jocului si ar ajuta la comunicarea intre playeri

Alte detalii: -

Keisz

Keisz

Sugestie: Sa poti conduce maverick / sparow dupa ce finalizezi / iei fail la rob.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Cred ca ar fii de folos deoarece daca iau fail la rob, dar nu primesc jail sa pot pleca cu maverick, si nu doar in acest scop.

Alte detalii: Sper sa se ia in considerare.

Stefan/Skarr

Stefan/Skarr

Sugestie: Adaugarea a inca 2 vehicule vip - Cheetah si Turismo

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Aceasta sugestie nu te avantajeaza cu nimic ,dar cred ca este o idee faina

Alte detalii: -

TLG Geto_Dac

TLG Geto_Dac

Sugestie:  Sugestia mea este ca playerii VIP sa nu ia kick pt. 1000/1000. Acum voi decideti daca e ok sau nu.
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:-
Alte detalii: Pace !

-I am a generous man. I offer my respect for all.                                                                       

Nu exiști pentru a impresiona lumea. Exiști pentru a-ți trăi viața în așa fel încât să fii tu fericit!       
Personal Motto: Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange ca tu sa ai dreptul sa nu fii de acord cu mine !    
                      Loc de munca: Manager în distribuția și logistica alimentelor împachetate într-o lipie.   > Spania: +22°C. Si acum stirile din vreme in tara noastra: Se anunta vremuri grele. < .Adv

''Eu cred că imaginația este mai puternică decât cunoștințele . Că mitul este mai puternic decât istoria . Că visele sunt mai puternice decât fapte . Această speranță triumfă întotdeauna asupra experienței . Că râsul este singurul leac pentru durere și eu cred că dragostea este mai puternică decât moartea'' - Robert Fulgham. 

Crescut în munți, experimentat în păduri, adus la oraș cu forța. Natura nu este un loc unde te duci in excursii, să vizitezi, să te plimbi, etc,

natura este casa !

Madara

Madara

Sugestie: Sugestia este de a se adauga timer la comanda /wt

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar fii de folos deoarece multi fac spam pe acel chat.

Alte detalii: Nu sunt

1 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 0 anonymous users

BMX.