Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Sugestii pentru panel

• Please log in to reply
75 replies to this topic

Taifun

Taifun

Advanced Member

• 45 posts

Sugestie:Ar trebui precum sunt disctitile la profil lider/co lider /admin/helper etc. sa fie adaugat si tester pentru cei din factiune pentru a le fii mai usor playerilor sa vada cine e online pe panel si atunci cand intra pe server sa stie pe cine sa caute/

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Am precizat mai sus.

Alte detalii: speer sa fie realizata.

Freezny

Freezny

Member

• 20 posts
Sugestie: Aplicația NEPHRITE
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Consider că ar fi ceva unic, iar jucătorii ar putea naviga mult mai uşor pe panel.
Alte detalii: Să se facă o aplicație pentru Android / iOS cu panelul serverului. Din câte am văzut pe browser se încarcă mai greuț. Nu o aplicație prea complicată, doar nişte "categorii" de gen: Facțiuni, Reclamații, etc.

KLykCbs.png

Kumae

Kumae

Advanced Member

• 72 posts

Sugestie:La sectiunea "afaceri" sa apara productia zilnica in ultimele 30 sau o productie medie pe zi/saptamana.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Jucatorii are stii exact cat produce un biz si ar stii cat sa dea pe el.

Alte detalii: 

• Charon likes this

iSafe

iSafe

Newbie

• 1 posts

Sugestie: Când aplici intr-o factiune , si esti respins sa iti scrie motivul de ce ai fost respin.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pentru a afla de ce esti respins si data viitoare sa nu mai faci aceiasi greseala. 

Alte detalii: Am aplicat aproape in toate factiunile de pe server si am fost respins si mereu am facut cate ceva nou la aplicatii si mereu am fost respins si pe ce motiv ... pauza . 

BlueMarcu

BlueMarcu

Advanced Member

• 315 posts

Sugestie: Sa ne putem deconecta din joc si de pe panel.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Este de folos deoarece daca este intrat cineva pe cont si noi nu stim, sa putem scoate, sa rezolvam problema.

Alte detalii: - 

gl0Sg99.gif

>>Look at that NY style, yeah<< 

**DUUUDE**

giphy.gif

Electro8686

Electro8686

Advanced Member

• 39 posts

Sugestie:Sa se scrie motivul respingerii de la aplicatie intr-o factiune.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Ca sa nu mai zica lumea ca se intra pe ,,pile'' in factiuni.

Alte detalii:M-as gandi sa fie de genul:Motivul respingerii:Prea putine ore,activitate slaba etc.

cRy.exe

cRy.exe

Newbie

• 3 posts

Sugestie: Sa se adauge un motiv pe panel, la motivul respingerii aplicatiei factiunii, gen "Respins, Motivul: Aplicatie slaba, sau Descriere prea putina"

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar ajuta, pentru a nu mai ''sacaii liderul la cap" de ce ne-a respins.

Alte detalii: Nu, multumesc pentru citire.

kj9m5oH.jpg

WaterFlame

WaterFlame

Newbie

• 4 posts

Sugestie: Sa se adauge pe un profil sectiunea "Licente" sau "Skills"

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Ar fii ra in utile pentru a nu mai intra in joc sa le vezi.

Alte detalii:-

JimmY

JimmY

Newbie

• 1 posts
  • Nick SA:MP
    JMV

Sugestie: Atunci cand primim o notificare de la accept/reject aplicatii etc pe panel sa primim si o notificare direct pe telefon (ex: cum e la Clash Royale cand ti se deschide un chest sau ca la alte jocuri). Sper ca m-am facut inteles.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pentru a nu mai pierde timpul sa deschizi la fiecare 2 minute panel-ul sa vezi daca te-a acceptat in facitunea ta preferata. Ar fii mai usor asa.

<3    L  O  V  E    <3

lIv73kK.jpg

Kazay

Kazay

Advanced Member

• 45 posts

Sugestie:Cand schimbi parola sa-ti vina confirmare pe e-mail.

• Skype likes this

teezJI8.png

LilSavage.ッ

LilSavage.ッ

Advanced Member

• 55 posts

Sugestie: Dupa respingerea sau acceptarea unei aplicatii, liderul sa aiba o casuta speciala unde trebuie motivul pentru efectuarea unei inchideri de aplicatie si o sectiune din care sa aleaga motivele, ca si la demiterea din factiune. Deasemenea la aplicarea unei factiunii fiecare lider sa isi poata puna cerintele pentru a fi acceptat nu doar pentru a aplica.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Cei care sunt mai noi pe serveri sa stie ce sa faca pe viitor cand o sa aplice si sa stie daca aplica sau nu degeaba.

Alte detalii: Exemple: Aplicatia ta a fost respinsa de catre `lider` pentru motivul `Cerintele nu au fost indeplinite` sau ` Aplicatia ta a fost una slaba din motivele: ..` sau `Nu mai sunt locuri disponibile` etc etc. Alte exemple: Cerinte de acceptare - Minimul de ore 100, aplicatie scrisa cu diactrice, pile. etc etc =)).

I've got niggered.

0atGrUo.png

S.O.G.A.R.D.

S.O.G.A.R.D.

Newbie

• 5 posts

Sugestii: Ca in panel, cei care detin un pet sa le apara la imagia cu skin un pet pe umar.

Mi s-ar parea ceva unic. Bafta la toti.

idb11

idb11

Newbie

• 5 posts

Sa se faca de acum in colo si un motiv la factiuni de ce te resping, adica am lvl 20 161 de ore si am facut o gramada scris corect si pe mine ma respinge si pe altu accepta. nu este corect ar trebui sa fie verificati.

Edited by idb11, 01 November 2017 - 12:47 PM.

CL33SEB

CL33SEB

Newbie

• 1 posts

Sugestie: Recomand reintroducerea metodei de plata prin "Steam Skins" pentru achizitionarea rubinelor.
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Consider ca este o metoda eficienta pentru cei care vor sa doneze prin "alte" metode de plata pe langa cele existente. Sunt convins ca exista numeroase persoane care au destui bani in steam si ar dori sa se foloseasca de asta pentru a achizitiona rubine.
Alte detalii: Eu sper nespus de mult sa se reintroduca , deoarece ma consider una dintre acele persoane care doreste sa achizitioneze rubine prin metoda "Steam Skins".

Nebunik

Nebunik

Member

• 28 posts

Sugestie: Este pentru cei cu VIP, in comanda /vipcolor sunt culoarea White & Gold, propun ca atunci cand alegi culoarea alba sa nu iti apara VIP deasupra capului doar cand selectezi culoarea aurie sa ai si VIP deasupra.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Multi se intraba si uneori se plang pe /vip ca nu pot sau cum isi pot scoate VIP de langa cap.

Alte detalii Parerea mea este ca ar ajuta vip, multi si-ar dorii ceva de genu.

ccOB5Po.png

~ Faction History ~

1. Taxi San Fierro08.11.2017 -

Allex.

Allex.

Newbie

• 3 posts

Sugestie: Crearea unui userbar pe panel care sa contina informatiile de baza a unui cont.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Arata mai misto sa poti pune userbar-ul pe forum, si pentru design-ul panelului consider ca ar fi mai frumos.

Alte detalii: -

• Kellow and Alin7 like this

fastLD6.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users