Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Sugestii pentru panel

• Please log in to reply
78 replies to this topic

Syron

Syron

Member

• 22 posts

Sugestie: sa se puna un favicon la panel

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: ca sa arate mai frumos cand il deschizi si in bookmarks bar sa-l poti deosebii (eu nu pun nume la bookmark, ma iau dupa icon)

Alte detalii: nimic

CriticalPlays

CriticalPlays

Member

• 12 posts

Sugestie: Cand se resping o aplicatie pentru o factiune sa se dea un motiv.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar fi de folos pentru a sti ce ai gresit si sa nu se mai repete.

Alte detalii:  :)

Necuratu

Necuratu

Member

• 21 posts

Sugestie: Sa se adauge pe panel, langa "Faction History", langa sa fie adaugat si "Userbar"

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pai ar arata mai frumos, sa se adauge si userbar, deoarece ai putea copia link, si sa il pui ca semnatura pe forum, asa stie lumea cine esti, ce level ai, ce factiune si caracterul tau, mi se pare un lucru fain, si frumos.

Alte detalii: Mai nimic, sper sa dea un admin un pm cu decizia

Ahile

Ahile

Advanced Member

• 92 posts

Sugestie: Skillurile de la joburi in panel

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Propun sa fie prezenta in panel evidenta skillurilor si sa fie prezenta pentru toti playerii pentru a se remarca faptul ca un player este activ sau nu.

Alte detalii:

0ZrRmlY.png

CriticalPlays

CriticalPlays

Member

• 12 posts

Sugestie: Sa poti plati fara G2A cu paysafe

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: De exemplu eu vreau sa imi bag 50 de lei si g2a imi cere comision 3 lei nu pot pot sa bag 3 lei intr-un paysafe.

Alte detalii:-

oLandezuFCVPLM

oLandezuFCVPLM

Advanced Member

• 284 posts

Sugestie: SA SE INCHIDA TOPICURILE DUPA 3 ZILE DE LA DESCHIDERE LA MODURI LA PREZENTARI.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: CA VINE UNU SI FACE 300 DE POSTURI DOAR LA PREZENTARI SI MODURI.

Alte detalii: ksenon e bos

OLANDEZU SIDDAT GOYAL PUTEREA MOLDOVEI

Posted Image

Posted Image

SkizoDie

SkizoDie

Advanced Member

• 38 posts

Sugestie: Raport Automat

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: In caz ca liderul iese cu 3/3, greseli multiple, acel player sa ia rank-up nu sa astepte lider-ul nou si sa mai astepte inca 7 zile pentru r-up.

Alte detalii: SkemaYonel

• slark likes this

stampila-vouchere-de-vacanta-400x400.jpg

PENTRU PILE

DAN1EL

DAN1EL

Newbie

• 7 posts

Sugestie:Schimbarea imaginii pentru cei care au conturi noi pe forum

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Ar fi ceva diferit

Alte detalii:Propun acest avatar 8E8QUYe.png

• CATALIN, Piece and Skin like this

tumblr_oc7jp2HciK1v4rjq0o1_500.gif

lJpzqFO.png

ReysoNN

ReysoNN

Advanced Member

• 118 posts

Sugestie:Propun ca fiecare aplicatie inchisa , jos sa fie scris motivul pentru care respectiva a fost inchisa de carte lider / co-lider si sa zica a fost respins din cauza ca are  o aplicatie slaba sau are un numar mic de ore sau ceva de genul.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Cred ca ar ajuta deoarece s-ar evita abuzurile de genu pe asta indeiferent de ore lvl si fh nu il accept ca am eu pica pe el .

Alte detalii:Sper ca aceasta propunere sa fie luata in considerare deoarece este foarte folositoare .

• Vlaic and Meko like this

24npifa.png

Vlaic

Vlaic

Newbie

• 7 posts

Sugestie: Când un lider îţi respinge/acceptă aplicaţia să spună şi de ce.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pentru că a-şi vrea să văd de ce sunt admins/respins dintr-o facţiune.

Alte detalii: N-am.

Ansecond

Ansecond

Member

• 16 posts
Sugestie: Un sistem ce arata productia unul business in fiecare zi.
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Fiecare jucator ar putea vedea productia unui anumit biz si nu ar mai exista "tepe"
Alte detalii: .

ZeUs_RoMaNiA

ZeUs_RoMaNiA

Member

• 17 posts

Sugestie: Sa se scoata plugin cu ip, deoarece nu pot uni sa se logheaza pe forum. 

Cedry2k

Cedry2k

Advanced Member

• 119 posts

Sugestie: La notificări (”Aplicațiile pentru facțiunea X au fost deschise”) să apară și când se închid aplicațiile.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Deoarece când sunt la mai multe facțiuni aplicațiile deschise și tu urmărești anume 2-3 facțiuni te pierzi și până cauți.

Alte detalii: -

Edited by Cedry2k, 20 August 2017 - 05:32 PM.

Adii.

Adii.

Advanced Member

• 282 posts

Sugestie: Adaugarea starii de 'Sleep', atunci cand intri pe profilul cuiva in loc sa arate bulina verde, sa arate o bulina galbena, sau portocalie atunci cand este pe sleep

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar fi mai usor sa vezi daca un jucator chiar este online sau AFK/Sleep.

Alte detalii: N-am.

• Charon and AxooN. like this

GZxtwZh.png

9eNHitV.png

Bauer

Bauer

Member

• 17 posts

Sugestie: Să se bage aplicații la clan pe forum care pot fi deschise / închise / corectate de lideri și co-lideri.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Un mediu mai organizat de recrutare decât pe forum / joc.

Alte detalii: Nada.

Adii.

Adii.

Advanced Member

• 282 posts

Nu este o sugestie pentru panel, este o sugestie mai mult pentru forum, dar include si panel-ul.

Sugestie: Adaugarea gradului de 'Premium User' pe forum.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar arata mai ok, adica totusi, am platit niste bani ca sa avem niste benificii. :)

Alte detalii: Nu am alte detalii.

• CLEAR likes this

GZxtwZh.png

9eNHitV.png

Meko

Meko

Newbie

• 2 posts

Sugestie: Pe panel, la fiecare player, sa se creeze o sectiune de comentarii unde sa fie valabile doua comentarii " +rep " si " -rep " si, mai jos, o sectiune pentru dovada, astfel incat sa se stie de ce ai ales acel raspuns.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar fi mai corect si pentru lideri cand accepta un membru la teste sa se uite acolo si nu numai. Sectiunea respectiva de comentarii poate sa fie un criteriu bun si pentru teste helper. Mi se pare ca o sa aiba alt farmec jocul cand poti evalua pe cineva asa, ca de la player la player.

Alte detalii: Un exemplu de +rep ar fi atunci cand tu nu stii ceva, iar respectivul iti explica frumos, calm, mai ceva ca un helper. Un exemplu de minus -rep este atunci cand respectivul conduce pe contrasens si face accident cu toti.

• Charon likes this

Kisame.ATENTAT

Kisame.ATENTAT

Member

• 22 posts

Sugestie: Sa poti plati fara G2A cu paysafe

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: De exemplu eu vreau sa imi bag 50 de lei si g2a imi cere comision 3 lei nu pot pot sa bag 3 lei intr-un paysafe.

Sugestie:Cand un lider respinge o aplicatie sa scrie motivul[aplicatie slaba, ore putine, etc...]

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:Sa stim si noi motivul, sa nu se repete acest lucru.

Komarov

Komarov

Newbie

• 1 posts

Sugestie: Donaţii şi în EURO / LIRE

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Deoarece suntem câţiva care jucăm din afară, şi nu avem posibilitatea de a dona în "lei", ci doar în "euro" sau "lire".

Alte detalii: Cred că am spus cam tot.. nu am posibilitatea de a dona în Lei, şi chiar doresc să ajut comunitatea.. am tot dat pe [/report] , [/n] " Doresc detalii despre donatiile ce se pot face din străinătate, donaţii în principal "Paysafe"." Dar nu mi-a răspuns nimeni... Mi-ar fii mult mai simplu să iau un psf de 10 euro, pac bag codu, converteşte panel-ul automat în lei suma de rubine ( nu ştiu dacă m-am exprimat cum trebuie, sper să înţelegeţi, dacă nu, pot reformula ideea în PM, ca să nu fac dublu post aiurea..) şi gata.. primesc rubinele, iar banii se duc unde trebuie să se ducă.. 

Edited by Komarov, 02 September 2017 - 07:20 AM.

Semnatura.png

Ебать тебя.

Мы русские для жизни.

Мы не предаем, мы не сдаемся, мы не разочарованы.

Charon

Charon

Advanced Member

• 106 posts

Sugestie: Testerii, coordonatorii si responsabilii sa fie selectati din panel de catre liderul factiunii respective. Jucatorii ce detin o functie in factiune sa le apara pe profilul lor acea functie. Ca la clan owner, premium user, faction leader, helper, admin, etc.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Deoarece playerii acceptati in factiune ar vedea mai usor staff-ul factiunii.

Alte detalii: -

D5FQraC.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users