Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Sugestii pentru panel

• Please log in to reply
54 replies to this topic

KSW.

KSW.

Newbie

• 1 posts

Sugestie: Deconectare de pe panel

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: daca un prieten se joaca pe contul nostu ar fi mult mai usor sa-l dam afara si multe altele.

Alte detalii: nu

=SOLDIER=

=SOLDIER=

Advanced Member

• 37 posts

Sugestie: Sa se faca sistem de userbar.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar fii de folos pentru forum, daca vrei sa-ti vada lumea profilul direct de aici.

Alte detalii: E o idee de moment, bineinteles copiata de la alt server. Multumesc!

So6c80O.png

a94m6qF.png

aleexhs

aleexhs

Newbie

• 7 posts

Sugestie: Pe panel la sectiunea Factions sa poti vedea Rapoartele la fiecare factiune.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: O sa fie mult mai usor de accesat.

Alte detalii: -

Kostyk999

Kostyk999

Newbie

• 2 posts

sugeiestia mea este ca ziua sa nuse mai permita sa  stea pe sleep afk  doar noaptea sa stea pe sleep

Edited by Kostyk999, 03 July 2017 - 01:06 PM.

Klaws

Klaws

Advanced Member

• 37 posts

Sugestie:Propun să se adauge modalitatea de donare prin SMS ( zeroping) 

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: păi în special se poate dona mai ușor,mai repede.

Alte detalii:își ia aueic yacht mai repede

Edited by Klaws, 05 July 2017 - 10:31 AM.

Posted Image

KawKaw Nephrite

KawKaw Nephrite

Advanced Member

• 65 posts

Sugestie: Propun ca pe panel, proprietarul sa poata vedea cati bani are in business.

vJPotnc.png

Cyd90I0.png

Unlown

Unlown

Advanced Member

• 225 posts

Sugestie: Pe panel sa fie la profilul tau sus unde is si Main info | Vehicles | Properties | Faction history sa aibe si un userbar (Bara de utilizator)

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Nu ar ajuta cu nimic dar eu vreau sa pun pe forum bara mea de utilizator

Alte detalii:cand te plictisesti ksenon poti sa faci si asta daca iti place

1roki8.gif    

nginx

nginx

Newbie

• 5 posts

Sugestie: Nu stiu daca am postat chiar unde trebuie, dar ar fi frumos un panel pentru fiecare clan in parte. Va pot ajuta eu la crearea sa, lucrez in domeniu.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Pentru ca ar fi mult mai ordonat si mai simplu de aplicat.

Havok

Havok

Advanced Member

• 243 posts
Sugestie: Cand cineva primeste uninvite din factiune sa ii apară asa 'x was uninvited by y from faction School Instructors LV (rank 2) after 19 days, without FP. Reason: Demisie.
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Acel '0' este derutant si ar arata mai bine asa.
Alte detalii: Asa arata acum: x was uninvited by y from faction Hitman Agency (rank 5) after 54 days, with 0 FP. Reason: Cerere de demisie.

3hpTMIp.gif

PRESiDENT_OBAMA

PRESiDENT_OBAMA

Advanced Member

• 48 posts
Sugestie: Sa se adauge în panel secțiunea "Turfs" unde sa poți vedea turfurile în timp real. (sa vezi de cine sunt detinute)
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Nu ar mai trebui sa intrii în joc sa te uiți.
Alte detalii: Atât.

J4wlcdJ.gif

9eNHitV.png

Lupus

Lupus

Advanced Member

• 263 posts
Sugestie: Atunci cand iti schimbi parola la cont sa te delogheze de pe panel.
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: pentru ca nu ar mai veni andreisabie300 ca i ai furat 3 diamante pe minecraft sa deschida reclamatii si sa injure in ele la tine pe cont.

mfC4EQc.png

Rockle.

Rockle.

Advanced Member

• 94 posts

Sugestie: Sa fie adaugati moderatori pe forum.
De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Mai multa ordonanta. ( la fiecare topic neimportant precum la sport si altele,  se spune ca dupa 3 zile vechime, topicul respectiv se inchide. De unde.)

Alte detalii:  Trebuie sa existe si un topic in care fiecare player cu minim 50 posturi sa isi faca o aplicatie, iar adminii/helperii sa comenteze cu PRO/CONTRA! Un fel de model:

Nume:

Nickname:

Varsta (minim 14 ani):

Primele 3 cifre din CNP:

Unde vrei sa fii moderator?(Multimedia si tehnologie/discutii generare si sincronizare/gaming.)

Cate posturi ai ? (minim 50):

Ce inseamna termenul 'post-hunter'?:

Edited by Rockle., 20 July 2017 - 09:34 PM.

W2zwKqU.jpg           

giphy.gif

My steam profile:

CrossHeat

CrossHeat

Advanced Member

• 325 posts

Sugestie: Adaugarea unei teme intunecate pentru panel

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?:noaptea cand intram pe panel ne dor ochii la cat de alb este

Alte detalii: niciuna,

ZjwO6UO.png

Project

Project

Newbie

• 2 posts

» Model de postare:

Sugestie: Cand aplici la o factiune, liderul sa spuna de ce te-a respins/acceptat.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Playerii sa stie ce nu a fost bine in aplicatie, astfel sa nu mai fie atatia civili.

Alte detalii: De exemplu eu, am fost respins la 4 factiuni si nici acum nu stiu motivul.

LAW

LAW

Advanced Member

• 31 posts
  • Nick SA:MP
    LAW

Sugestie: Sa se faca un link pe panel pentru a pune link-ul pe forum, ca sa se vada ce stasts-uri avem, gen, daca suntem online, orele, factiunea etc.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar face forumul mai frumos.

Alte detalii: Nephrite ftw.

Uzzi.REVANSA

Uzzi.REVANSA

Member

• 17 posts

Sugestie: Tu daca primesti un cont giveaway, "dai o teapa", iti da cineva un cont moca, orice treaba, tu il ai pe email-ul tau schimbat si schimbi parola, acel "cineva" ramane logat pe panel si nu il delogheaza.. si dupa iti baneaza contu de cate ori vrea el pana se plictiseste sa dea logout. Panel-ul nu deconecteaza cand schimbi parola, am testat cu mai multi prieteni, bug 100%.

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Ar fi de folos deoarece este cam naspa aceasta treaba.

Saw..

Saw..

Newbie

• 5 posts

Sugestie: Sa poti da rank-uri in clan si din panel   (deoarece poti sa dai uninvite dc nu sa poti sa dai si rank)

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: Este o idee buna daca tot poti sa dai uninvite in clan din panel sa poti sa dai si rank, ar fii foarte folositor deoarece pe panel e mai ordonat si mai usor sa dai un rank cuiva direct pentru clanurile mai ordonate, in game te poate incurca cateodata, pe panel ar fii mult mai usor.

Alte detalii: Ar fii frumos sa poti sa dai si rank in clan si din panel daca uninvite este deja.

• wHn, RyderAdv, ShideROYAL and 2 others like this

Unlown

Unlown

Advanced Member

• 225 posts

Atunci cand castigi un meci la battlegrounds sa iti puna un trofeu pe panel.

1roki8.gif    

CATALIN

CATALIN

dizainaru puli

• 1,097 posts

Sugestie: Pe forum, in functie de orele petrecute online / posturile active sa poti sa iti pui avatar mai mare de 2mb,  

De ce crezi ca ar fi de folos aceasta sugestie?: E enervant atunci cand faci un avatar .gif cu multe efecte ce depaseste 2mb si nu il poti purta.

Alte detalii: ms ti pup

Geto_Dac

Geto_Dac

Love hard one girl. Respect them all. Love the life. Be HAPPY

• 897 posts

Sugestie:  Pe panel la faction logs, spre exemplu daca ai 100 materials in fiecare secunda poti depozita cate 1 material si strici logu daca vrei.

Sa se puna o protectie, sa apara in log ca ai depozitat o data la 24 de ore, chiar daca tu depozitezi ca disperatu de o mie de ori pe zi. Si la drugs sa se faca la fel.

Alte detalii: http://imgur.com/a/QuC7T .   Cu respect.

-I am a generous man. I offer my respect for all.                                                                       

Nu exiști pentru a impresiona lumea. Exiști pentru a-ți trăi viața în așa fel încât să fii tu fericit!       
Personal Motto: Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange ca tu sa ai dreptul sa nu fii de acord cu mine !    
                      Loc de munca: Manager în distribuția și logistica alimentelor împachetate într-o lipie.   > Spania: +22°C. Si acum stirile din vreme in tara noastra: Se anunta vremuri grele. < .Adv

''Eu cred că imaginația este mai puternică decât cunoștințele . Că mitul este mai puternic decât istoria . Că visele sunt mai puternice decât fapte . Această speranță triumfă întotdeauna asupra experienței . Că râsul este singurul leac pentru durere și eu cred că dragostea este mai puternică decât moartea'' - Robert Fulgham. 

Motivul pentru care atat de putini oameni ajung la succes este pentru ca nu s-a invetat inca o metoda prin care sa stai jos si sa aluneci in sus.

Crescut în munți, experimentat în păduri, adus la oraș cu forța. Natura nu este un loc unde te duci in excursii, să vizitezi, să te plimbi, etc,

natura este casa !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users