Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

LOGINREGISTER
Photo

Program de vara pentru mafioti (14:00-16:00)

• Please log in to reply
81 replies to this topic

Haekos

Haekos
  • Nick RUBY:
    Haekos
  • Nick JADE:
    Haekos
  • Bv Stefanel

uHYJEZF.gif

ROLLING.

ROLLING.
  • E binisor cu war-urile asa.

Claudiu

Claudiu
  • asa da

.Andreas

.Andreas
  • Nick JADE:
    Andreas
  • bv bv

Hobbitel

Hobbitel
  • bv

DykXzAG.png                      YfgEx7u.gif                                                            

NoSleep.

NoSleep.
  • =)) nu pot intra la war ca nu merge svu

My FH:

ycCOVwt.png

BlackSword

BlackSword
  • Nick RUBY:
    qBlackSword
  • Nick JADE:
    BlackSword
  • O alegere foarte buna!

ARTIST

ARTIST
  • Bună ziua.

Consider această idee de a organiza War-uri intr-un interval scurt de timp, drept irațională.

Dacă am sta şi ne-am gândi mai bine, fiind rus de naționalitate şi cunoscând foarte bine modul de joc al compatrioților mei, de ce nu ați implementa următoarea idee:

"Pentru a spori activitatea în mafii, de a le face mult mai atractive pentru jucătorii noştri, ca exemplu, intervalul de organizare a War-urilor intre mafii să fie între orele 12:00 - 20:00. Să fie astfel impuse următoarele condiții:
    1. Pentru a începe un War, mafia ce atacă trebuie să aibă minim 10 membri online.
    2. Mafia atacată la fel trebuie să aibă minim 10 membri online.
    3. Mafia ce a fost atacată, să dețină imunitate pe o durată de 30 minute sau o oră până a putea fi atacată de către o altă mafie.
    4. Intervalul între War-uri să fie de o oră. Adică mafia ce a atacat şi a susținut deja un War, va putea ataca din nou teritoriul unei alte grupări mafiote peste o oră."

În aşa fel, vă asigur căci toate grupările criminale se vor bucura de o popularitate imensă în rândul jucătorilor.
    Nu trebuie să-i lipsiți pe jucători de plăcerea de a juca un mod interesant de joc pe server.

A fost doar o părere personală, vă rog nu o judecați greşit.
    Vă mulțumesc frumos pentru atenție.

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

Alddy

Alddy
  • Nick RUBY:
    Alddy
  • Nick JADE:
    AlddySRT
  • Bună ziua.

Consider această idee de a organiza War-uri intr-un interval scurt de timp, drept irațională.

Dacă am sta şi ne-am gândi mai bine, fiind rus de naționalitate şi cunoscând foarte bine modul de joc al compatrioților mei, de ce nu ați implementa următoarea idee:

"Pentru a spori activitatea în mafii, de a le face mult mai atractive pentru jucătorii noştri, ca exemplu, intervalul de organizare a War-urilor intre mafii să fie între orele 12:00 - 20:00. Să fie astfel impuse următoarele condiții:
    1. Pentru a începe un War, mafia ce atacă trebuie să aibă minim 10 membri online.
    2. Mafia atacată la fel trebuie să aibă minim 10 membri online.
    3. Mafia ce a fost atacată, să dețină imunitate pe o durată de 30 minute sau o oră până a putea fi atacată de către o altă mafie.
    4. Intervalul între War-uri să fie de o oră. Adică mafia ce a atacat şi a susținut deja un War, va putea ataca din nou teritoriul unei alte grupări mafiote peste o oră."

În aşa fel, vă asigur căci toate grupările criminale se vor bucura de o popularitate imensă în rândul jucătorilor.
    Nu trebuie să-i lipsiți pe jucători de plăcerea de a juca un mod interesant de joc pe server.

A fost doar o părere personală, vă rog nu o judecați greşit.
    Vă mulțumesc frumos pentru atenție.

adica tu  imi spui sa stau 8 ore pe samp sa joc niste waruri incontinuu? da-le dreacu pana la urma te plictisesti, nu sta nimeni atat pe samp.

l5KT7Cg.png

ARTIST

ARTIST
  • adica tu imi spui sa stau 8 ore pe samp sa joc niste waruri incontinuu? da-le dreacu pana la urma te plictisesti, nu sta nimeni atat pe samp.

Nu vă obligă nimeni să stați non-stop pe server. Jucătorii intră pe măsura posibilităților şi a timpului liber pe care îl dispun. Deaceea durata de desfăşurare a War-urilor trebuie mărită, aceasta e ideea. Trebuie să li se ofere tuturor acces egal la participarea în cadrul acestora.

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

Yung Sloth

Yung Sloth
  • Nick JADE:
    Sloth.DauPtSpooky
  • Fain, frate-miu.

DFQlimT.png

Velasqez

Velasqez
  • buun ma

Alddy

Alddy
  • Nick RUBY:
    Alddy
  • Nick JADE:
    AlddySRT
  • Nu vă obligă nimeni să stați non-stop pe server. Jucătorii intră pe măsura posibilităților şi a timpului liber pe care îl dispun. Deaceea durata de desfăşurare a War-urilor trebuie mărită, aceasta e ideea. Trebuie să li se ofere tuturor acces egal la participarea în cadrul acestora.

e super naspa ce propui tu, nu o sa fie niciodata pe niciun sv de samp 

l5KT7Cg.png

KevinM

KevinM
  • Nick RUBY:
    Kev1n
  • Perfect!

MaricelVlogs

MaricelVlogs
  • Sincer sa fiu nu e bine ziua pentru war-uri , de ce? buna intrebare si uite si raspunsul: Multi nu poate sa intre la 1-2-3 poate au treaba , muncesc sau dorm la ora aia pe soarele ala ce sa faca? sa fim seriosi acum, numai copii de 10-12 ani o sa intre la orele alea , tot mai bine e sa le bagati intre orele 20:00 - 22:00 e mult mai lejer + ca e mult mai bine pentru toti, parerea mea.

InstaGram: marcel.angel

YouTube: Maricel

Facebook: Kadar Maricel

Canalul meu de: YouTube : https://www.youtube.com/c/MaricelVlogs

Low Ryder Dance  a 3-a Misiune

Kronos`

Kronos`
  • Nick RUBY:
    nu joc
  • Nick JADE:
    Kronos
  • Foarte bine!

sula

sula
  • am anteles

wingless

wingless
  • Sincer sa fiu nu e bine ziua pentru war-uri , de ce? buna intrebare si uite si raspunsul: Multi nu poate sa intre la 1-2-3 poate au treaba , muncesc sau dorm la ora aia pe soarele ala ce sa faca? sa fim seriosi acum, numai copii de 10-12 ani o sa intre la orele alea , tot mai bine e sa le bagati intre orele 20:00 - 22:00 e mult mai lejer + ca e mult mai bine pentru toti, parerea mea.

Sunt de acord. Unii muncesc la ora aceea, dar poate la 20-22 unii nu pot intra (se mai iese pe afara.. sau alte cauze). Asa ca o idee ar fi sa se imparta war-ul. Sa fie si la orele 13-15, dar sa fie si la 20-22.. sau ceva de genul. Orele se pot modifica. Aceasta e parerea mea, am incercat sa fiu cat mai obiectiv. :D

rujaxNc.gif

Keirann

Keirann
  • tareee

.Andreas

.Andreas
  • Nick JADE:
    Andreas
  • si lideri la mafii cind

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users