Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

LOGINREGISTER
Photo

[WIKI] Câștigurile într-un interval de 10 minute la fiecare job [RUBY SERVER]

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

RuNNia

RuNNia
  • 5sLu0cW.png

Salut!

Mulți începători, dar nu numai, nu se pot hotarî înca pe ce job să se axeze pentru profituri cât mai mari în ceea ce țin banii.

Am stat și am calculat la fiecare job câți $$ se fac, într-un interval de 10 minute (mai mult sau mai puțin cu 2 minute), asa că vă puteți face o idee cam cât caștigati într-o oră.

Security Transporter:

10 minute (+-) = 330,000$

Air Transporter:

10 minute (+-) = 250,000$

Pizza Boy:

10 minute (+-) = 150,000$

Quarry Worker:

10 minute (+-) = 150,000$

Truck:

10 minute (+-) = 140,000$

Curier:

10 minute (+-) = 140,000$

Miner:

10 minute (+-) = 130,000$

Fireman:

10 minute (+-) = 100,000$

Fish:

10 minute (+-) = 90,000$ - 115,000$

Farmer:

10 minute (+-) = 80,000$ (doar din saci vanduti)

Bus Driver:

10 minute (+-) = 65,000$

-Toate job-urile au fost calculate la skill 1, dar ordinea rămâne aceeași și cu cresterea în skill.

-Timpul a fost măsurat pe cronometru.

-Nu s-au făcut pauze.

Nephrite

Edited by Charon, 19 May 2018 - 11:38 AM.
    redactare lizibila, font si culori cancer

• M0TaN, CyberShot and Duntex like this

@insaNNe

@insaNNe
  • Ai bagat job talpa mai pe scurt

giphy.gif

"I was born to Darkness"

Lista de smecheri: ColdPaw, Optain, ProDead, PrimitiveTurtle, Weismann, AlexVazluy, Krokodl.exe, Alpha, Nooke, RED(PS: toti cauta anturaje, atentie)

<p>uoOnriZ.png

RuNNia

RuNNia
  • Ai bagat job talpa mai pe scurt

Si ce-am mai bagat...am facut-o ca eram curios, toti helperii recomanda Trucker sau Farm, dar nu prea ar fi bune astea..

@insaNNe

@insaNNe
  • Si ce-am mai bagat...am facut-o ca eram curios, toti helperii recomanda Trucker sau Farm, dar nu prea ar fi bune astea..

la truck skill 6 iei 75k, deci daca ai skill 6, trucku e cel mai bun dupa parerea mea

• ReeKart likes this

giphy.gif

"I was born to Darkness"

Lista de smecheri: ColdPaw, Optain, ProDead, PrimitiveTurtle, Weismann, AlexVazluy, Krokodl.exe, Alpha, Nooke, RED(PS: toti cauta anturaje, atentie)

<p>uoOnriZ.png

TheAce.

TheAce.
  • Multumesc pentru ajutor

Posted Image

RealDrew

RealDrew

• Nick RUBY:
    Drew
  • Nick JADE:
    Drew
  • Not accurate at all, odată cu avansarea în skill lucrurile se schimbă extrem de mult. 

Vă pot garanta că Trucker la skill 6 e cel mai profitabil, după vin Air Transporter / Pizza Boy și probabil Security. 

Depinde foarte mult și de cât de rapid vă mișcați, deci e oarecum obiectiv un astfel de top. 

• George_ likes this

V2QHTOp.pngy0J2pGt.png

RuNNia

RuNNia
  • Not accurate at all, odată cu avansarea în skill lucrurile se schimbă extrem de mult. 

Vă pot garanta că Trucker la skill 6 e cel mai profitabil, după vin Air Transporter / Pizza Boy și probabil Security. 

Depinde foarte mult și de cât de rapid vă mișcați, deci e oarecum obiectiv un astfel de top. 

Ai dreptate, probabil, nu stiu pentru ca nu am ajuns la acel skill, insa, am specificat, toate au fost calculate la skill 1. :P 

Edited by RuNNia, 26 April 2018 - 06:31 PM.

Boca

Boca
  • La trucker si daca luai cu 20% mai putin, alta e cand bagi o cursa Pitesti-Wienna si bagi o manea, o ceva...

Recomand:  https://danutztr.tumblr.com/ | Muzica buna | Poze avatare | Relaxare | #LifeStyle

-I am a generous man. I offer my respect for all.                                                                       

Nu exiști pentru a impresiona lumea. Exiști pentru a-ți trăi viața în așa fel încât să fii tu fericit!       
    Personal Motto: Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange ca tu sa ai dreptul sa nu fii de acord cu mine !    
                    > Spania: +22°C. Si acum stirile din vreme in tara noastra: Se anunta vremuri grele. < .Adv

Motivul pentru care atat de putini oameni ajung la succes este pentru ca nu s-a invetat inca o metoda prin care sa stai jos si sa aluneci in sus.

Crescut în munți, experimentat în păduri, adus la oraș cu forța. Natura nu este un loc unde te duci in excursii, să vizitezi, să te plimbi, etc,

natura este casa !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users