Jump to content

Welcome to Nephrite - Server de SA:MP Romanesc
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

LOGINREGISTER
Photo

[WIKI] O scurtă introducere

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

Charon

Charon

• Nick RUBY:
    Charon
  • Nick JADE:
    Charon
  • 5sLu0cW.png

Salut, am decis împreuna cu staff-ul (Webster) că o organizare mai eficientă a informațiilor poate fi utilă pentru oricine așa ca am deschis o nouă categorie numită WIKI. Țin să vă anunț că eu mă voi ocupa de această parte a forumului și dacă sesizați vreo greșeală puteți să mă contactați pe forum printr-un mesaj sau pe joc. Îi mulțumesc designer-ului Lupus pentru ajutorul acordat.

(*) Topicurile vor fi închise după aproximativ 3 zile pentru a se evita post hunt-ul.

*DE CE AM CREAT ACEASTĂ CATEGORIE?

- Această categorie a fost deschisă cu scopul de a da o mână de ajutor jucătorilor care sunt noi pe server dar și de a ușura munca helperilor.

*CE O SĂ GĂSESC AICI?

- În mare parte o să prezentăm în amănunt sistemele existente pe server, informații despre modul de joc, economie, etc.

*CU CE MĂ AJUTĂ PE MINE ACESTE INFORMAȚII?

- Dacă ești un jucător începător aceste informații te-ar putea ajuta să te acomodezi cât mai repede pe server și să înțelegi cât mai bine modul de joc.

Edited by Charon, 22 June 2018 - 05:52 PM.

• Hoppa., WorMeX, LupuBraconier and 1 other like this

9apkBP5.gif

wAhgsXs.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users